Speciālists ierodas katru dienu laikā no plkst. 8:00–18:00
Speciālists ierodas katru dienu laikā no plkst. 8:00–18:00

Bezšuvju nostiepjamie griesti

Atšķirībā no parastās griestu apdares, kas prasa daudz laika un daudz dažādu piederumu, Bezšuvju  nostiepjamos griestus var uzstādīt ātri, tie kalpo ilgi. To virsmu nevajag līdzināt vai krāsot, uzstādīšanas laikā gandrīz nerodas netīrumi un būvniecības atkritumi. Uzstādot Bezšuvju nostiepjamie griesti nav jāremontē griestu pamats, jo defekti tiks noslēpti: plankumi, plaisas un visi negludumi. Nostiepjamie griesti, kas izceļas ar praktiskumu, estētiskumu, drošumu, pieejamību un uzticamību, ir pati perspektīvākā griestu sistēma.

Galvenā Bezšuvju  nostiepjamo griestu priekšrocība – toņu daudzveidība, pavisam ap 120 dažādu toņu. Lakotie griesti gluži kā spogulī atspoguļos istabas interjeru, telpa vizuāli izskatīsies lielāka un augstāka; klasiskā stila cienītājiem patiks matēti vai satīna tekstūras griesti, kas imitē tradicionālus, ideāli gludus griestus ar baltu virsmu, zamša, marmora, ādas vai koka tekstūras griesti sniegs jūsu mājoklim vai birojam greznības noskaņu. Bezšuvju nostiepjamos griestus var ātri un vienkārši uzstādīt jebkādā telpā. Nostiepjamo griestu sistēmu veido tikai divi komponenti – griestu audums un stiprinājuma profils, kas tiek uzstādīti vienā dienā. Tie pielāgojas vienmēr dabiski kustīgajai ēkai.

Sertificēti Bezšuvju nostiepjamie griesti Brilliance pilnīgi nodrošinās nevainojamu kvalitāti, elegantu izskatu un komfortu. Tos var ieteikt tiem, kas novērtē klasisko interjeru, uzstādītu atbilstoši pasaules standartiem.

Jautājiet par cenu

+371 20 045 403
vai