Speciālists ierodas katru dienu laikā no plkst. 8:00–18:00
Speciālists ierodas katru dienu laikā no plkst. 8:00–18:00

LED nostiepjamie griesti

Atšķirībā no parastās griestu apdares, kas prasa daudz laika un daudz dažādu piederumu, LED nostiepjamie griesti  var uzstādīt ātri, tie kalpo ilgi. To virsmu nevajag līdzināt vai krāsot, uzstādīšanas laikā gandrīz nerodas netīrumi un būvniecības atkritumi. Uzstādot LED nostiepjamie griesti nav jāremontē griestu pamats, jo defekti tiks noslēpti: plankumi, plaisas un visi negludumi. Nostiepjamie griesti, kas izceļas ar praktiskumu, estētiskumu, drošumu, pieejamību un uzticamību, ir pati perspektīvākā griestu sistēma.

Galvenā LED nostiepjamie griesti priekšrocība – toņu daudzveidība, pavisam ap 120 dažādu toņu. Lakotie griesti gluži kā spogulī atspoguļos istabas interjeru, telpa vizuāli izskatīsies lielāka un augstāka; klasiskā stila cienītājiem patiks matēti LED nostiepjamos griestus var ātri un vienkārši uzstādīt jebkādā telpā. Nostiepjamo griestu sistēmu veido tikai divi komponenti – griestu audums un stiprinājuma profils, kas tiek uzstādīti vienā dienā. Tie pielāgojas vienmēr dabiski kustīgajai ēkai.

Sertificēti  LEDnostiepjamie griesti Brilliance pilnīgi nodrošinās nevainojamu kvalitāti, elegantu izskatu un komfortu. Tos var ieteikt tiem, kas novērtē klasisko interjeru, uzstādītu atbilstoši pasaules standartiem.

Jautājiet par cenu

+371 20 045 403
vai