Speciālists ierodas katru dienu laikā no plkst. 8:00–18:00
Speciālists ierodas katru dienu laikā no plkst. 8:00–18:00

Nostiepjamo griestu cena

Interesē nostiepjamie griesti un jūs vēlētos zināt, cik tie jums maksātu? Tūlīt uzzināsiet, tomēr pievērsiet uzmanību, ka katram pasūtījumam un projektam to aprēķinām individuāli. Galīgā cena ir atkarīga no daudzām lietām: izvēlētajiem materiāliem, uzstādīšanas īpatnībām, apgaismojuma, sarežģītības u.c.

Nostiepjamie griesti – kvadrāta cena

Lai aprēķinātu prelimināro jums nepieciešamo griestu cenu uzstādīšanas budžetu – piedāvājam piezvanīt vai atstāt savu kontakttālruni. Mēs sazināsimies ar jums stundas laikā un sniegsim piedāvājumu.

Jautājiet par cenu

Kvalitātes sertifikāti

Visus darbus veicam, izmantojot tikai sertificētus materiālus, tālāk sniedzam to apliecinošus dokumentus

No kā ir atkarīga nostiepjamo griestu kvadrāta cena?

Nostiepjamo griestu uzstādīšana ir daudzpusīgs un katru reizi atšķirīgs process. Tāpēc nav iespējams pateikt galīgo cenu katram telpu tipam. Nostiepjamie griesti kvadrāta cena ir atkarīga no tādām lietām, kā materiāla, telpas formas, komplektējošajām daļām, uzstādīšanas īpatnībām utt. Katra projekta cena var atšķirties. Tūlīt sniegsim par to vairāk informācijas, tomēr iesakām vērsties pie mums, lai uzzinātu savu griestu galīgo cenu.

Lūk, kādi faktori ietekmē galīgo nostiepjamo griestu cenu:

Griestu platība un forma

Pakalpojuma galīgo cenu ietekmē ne tikai lielums, bet arī forma. Ja griestu platība ir liela un neregulāras formas, palielināsies materiālu izmaksas, tāpēc pakalpojuma cena nedaudz pieaugs. Pēc precīzu mērījumu veikšanas jūsu objektā, varam sniegt galīgo cenu.

Ja ir regulāras telpu formas (kvadrāti, taisnstūri), var optimizēt PVC plēves ražošanas procesu, tā samazinot pakalpojuma cenu. Jo sarežģītāka forma, jo lielāka cena.

Sienu veids

Sienu virsma, pie kuras tiek stiprināti profili, nosaka profilu montēšanas veida izvēli. Rūpēdamies par mūsu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, izvēlamies nostiepjamajiem griestiem izvirzītajām tehniskajām prasībām atbilstošus stiprinājuma elementus. Tādā veidā nodrošinām arī drošu ekspluatāciju. Taču no izvēlētajiem stiprinājuma elementiem daļēji ir atkarīga arī galīgā jūsu nostiepjamo griestu cena.

Telpu augstums

Ja telpām ir augsti griesti, rodas papildu izdevumi uzstādīšanai: jāliek sastatnes, jāpiemēro papildu darba drošības pasākumi. Arī tas paaugstina galīgo nostiepjamo griestu cenu.

Izmantojamie materiāli

Cena ir atkarīga arī no izmantotās plēves veida, kādu izvēlēsieties – matētu, spīdīgu vai satīna. Tiesa, kaut arī to cenas atšķiras, kvalitatīvas ir visas. Lietojam videi un cilvēku veselībai nekaitīgus materiālus. Mūsu izmantojamajām plēvēm ir nepieciešamie kvalitātes sertifikāti, kuri ļauj šos materiālus izmantot dzīvojamajās un sabiedriskajās ēkās. Tāpēc varat būt mierīgi par savu un apkārtējo cilvēku veselību.

Pasūtījuma sarežģītība

Pasūtot sarežģītus projektus, var paredzēt, ka uzstādīšanas cena attiecīgi būs augstāka. Gaismas ķermeņu montēšana, figurālas formas vai trīsdimensiju 3D griesti, neregulāri vai augsti griesti telpās – visi šie elementi ietekmē galīgo cenu.

Pasūtījuma apjoms

Katra pasūtījuma apjoms var būt atšķirīgs: veicam kā maza, piemēram, vannas istabas, gan ļoti liela apjoma pasūtījumus. Tomēr lielākiem pasūtījumiem vienmēr varam piedāvāt labvēlīgāku nostiepjamo griestu metra cenu.

Apgaismes ķermeņu montēšana

Ja projektā paredzēta LED gaismas ķermeņu montēšana, cena būs lielāka: vajadzēs vienas vai vairāku krāsu LED lentes, lampiņas, papildus būs jāmaksā par elektroinstalācijas darbiem. Nostiepjamo griestu LED gaismas ķermeņus montē speciālisti, tāpēc varat būt pārliecināti, ka instalācija būs droša un tikpat izturīga, cik griesti.

Vēlaties uzzināt vairāk par nostiepjamajiem griestiem? Spiediet šeit: Nostiepjamo griestu veidi.

Lai uzzinātu galīgo savu nostiepjamo griestu cenu, varat pasūtīt bezmaksas mērīšanu. Sazinieties ar mums! Mēs nosūtīsim jums vislabāko piedāvājumu!